Diskuzní téma: Burza, nápady na příště?

Poděkování

Dětský domov Unhošt´ v.z. Jana Marešová | 11.10.2016

Dobrý den celému kolektivu burzy Svárov!
Již poněkolikáté bychom vám chtěli VELMI PODĚKOVAT za vaši obětavou pomoc našemu dětskému domovu v Unhošti. Již tři roky nám nezištně pomáháte šatit a obouvat naše děti, což je pro nás v naší finanční situaci velká pomoc, které si velmi vážíme! Přejeme vám mnoho úspěchů ve vaší obětavé práci!!! DĚKUJEME :-)))

Poděkování

Ivan Zetek | 29.04.2013

Rád Vám paní Lišková i všem ostatním ženám, které se podílejí na organizaci charitativních burz ve Svárově vyslovuji veřejný dík za činnost, kterou bez nároku na odměnu konáte. Jsme si na OÚ Svárov vědomi, že nejenže skvěle propagujete mezi širokou veřejností dobré jméno obce Svárov, ale rád bych Vám poděkoval jménem celého OÚ Svárov za poskytnutí finančního výtěžku z burzy Základní škole a matěřské škole Svárov.
Ivan Zetek - starosta obce Svárov.

Re: Poděkování

Burza Svárov | 05.03.2014

Myslím, že mohu mluvit i za ostatní "holky", které se mnou burzu pořádají již od roku 2011, jsme rády, že můžeme pomoct nejen škole a školce, ale také těm, kteří to potřebují, různým nadacím a charitám. Děkujeme za přízeň obce, protože bez této podpory by to nešlo. Velmi si toho vážíme a doufáme, že tato burza se stane součástí Svárova na dlouhé roky. Andrea Lišková

Bazárek

Kubátová | 29.04.2013

Dobrý den paní Lišková, chtěla bych Vám i ostatním maminkám složit velkou poklonu při pořádání této akce. O Vaší burze jsem se dozvěděla z novin a navštívila jsem již poprvé a já doufám, že né naposledy. Přeji Vám do dalších let spousty spokojených zákaznic a Vám hodně sil do dalších akcí.

Re: Bazárek

Burza Svárov | 05.03.2014

Velmi Vám děkujeme za chválu a za podporu. Budeme se na Vás těšit na další burze, která je již za dveřmi.
Andrea Lišková

Co by jste změnili na naší burze?

Andrea Lišková | 25.03.2012

Naše burza se konala již po čtvrté a proto bych se na Vás ráda obrátila s otazkou: chtěli by jste na burze něco změnit? Rády si Vaše připomínky a nápady přečteme a snad se budeme i inspirovat. Děkuji a mějte se hezky.

Diskuzní stránka

webmaster | 19.03.2012

zde nám můžete napsat Vaše postřehy, náměty, nápady a připomínky k naší burze. Díky :)

Záznamy: 21 - 27 ze 27
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek