O nás

Na podzim roku 2011 se uskutečnila první Svárovská burza. Moje první myšlenka byla pomoci maminkám prodat nepotřebné věci po dětech a výhodně nakoupit nové. Obec Svárov mi vyšla vstříc a umožnila udělat burzu v Kulturním sále, a to zadarmo. Z toho vznikla další myšlenka, první výdělek z burzy jsem darovala do školy a Hostivickému Klokánku. Také se podařilo vybrat mnoho materiální pomoci pro Klokánek. Na další burze jsem už nebyla sama, přidaly se další maminky, které sdílely moje myšlenky a to POMÁHAT, tam kde je potřeba.
Další burzy už byly mnohem úspěšnější a začaly jsme podporovat další organizace, Armádu spásy, FN Motol, kam jsme darovaly oblečení, Správu sociálního zabezpečení pro Prahu 5 atd. Veškeré peníze, které "vyděláme", darujeme, proto patří velký dík ostatním maminkám, které mi zadarmo pomáhají a tráví se mnou  na burze, každého půl roku, bezesný víkend. 
Nevěřila jsem, že burza bude mít takový úspěch, ale stalo se. Proto do budoucna uvažujeme o založení spolku, který by pomáhal těm, kteří to potřebují. 
Děkuji všem za podporu a přízeň, vážím si každé pomoci.
Andrea Lišková